pozadí
facebook cz en de

Hotel Apollon naleznete v centru známého moravského vinařského městečka Valtice, jež je proslulé svou bohatou historií, špičkovým vínem a sceneriemi překrásných zámečků, staveb a romantických zákoutí.

Rezervace Kalendář akcí
 


zavřít

Restaurace

UPOZORŇUJEME
Restaurace otevřena pouze na objednávku.


Hotelová restaurace s barem disponuje kapacitou 50 míst.

V restauraci je možné pořádat jakékoliv společenské akce a oslavy, hudební produkce, svatby, ochutnávky vín a gastronomických specialit.

V našem jídelním lístku najdete pestrou nabídku krajových a národních specialit, ke kterým podáváme ta nejkvalitnější vína, především z valtické a mikulovské vinařské oblasti.

K příjemnému letnímu posezení pak slouží terasa propojená s restaurací, kde je možné zpříjemnit si posezení ochutnávkou našich grilovaných specialit.

Skvělým místem pro relaxaci je také hotelová zahrada, která poskytuje dostatek klidu a prostoru k příjemnému odpočinku. Pro děti jsou na zahradě připraveny také houpačky a pískoviště.

V přilehlém salonku s 25 místy lze pořádat uzavřené společenské, rodinné i firemní akce, školení a prezentace. K dispozici je datový projektor, promítací plátno, Wi-fi, flipchart atd.

Hotel APOLLON v Valticích hodnocení