pozadí
facebook cz en de

Hotel Apollon naleznete v centru známého moravského vinařského městečka Valtice, jež je proslulé svou bohatou historií, špičkovým vínem a sceneriemi překrásných zámečků, staveb a romantických zákoutí.

Rezervace Kalendář akcí
 


zavřít

Rodinný Hotel Apollon

Hotel Apollon má uzavřené parkoviště a uzavřený prostor pro uschování jízdních kol.

aa

Rodinný Hotel Apollon naleznete v centru známého moravského vinařského městečka Valtice, jež je proslulé svou bohatou historií, špičkovým vínem a sceneriemi překrásných zámečků, staveb a romantických zákoutí. Hotel je sladěn s historickým jádrem města a dotváří tak důstojný obraz známého rezidenčního sídla Lichtenštejnů. Valtice jsou nedílnou součástí Lednicko - valtického areálu, zapsaného mezi památkami UNESCO a náš hotel Vám jako jeden z mála nabízí jedinečnou příležitost seznámení se s tímto překrásným kulturním místem.

Restaurace

V našem jídelníčku najdete pestrou nabídku krajových specialit, ke kterým podáváme ta nejlepší vína, především z valtické a mikulovské oblasti. Skvělým místem pro relaxaci je také hotelová zahrada, která poskytuje dostatek klidu a prostoru k příjemnému odpočinku. Pro děti jsou připraveny také houpačky a pískoviště.

Okolí

Voluptoir Lednicko - valtického areálu je jako stvořený pro milovníky cyklistiky, pěších výletů, nordic walkingu nebo hráče golfu. Golfové hřiště je pouhých 13 km od Valtic.

 

 

 

 

Hotel APOLLON v Valticích hodnocení